Translator
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas:

+48 697 697 381

Napisz do nas:

Formularz kontaktowy

Ochrona danych osobowych

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 Ochrona danych osobowych.

1. Administratorem danych jest  Lech , Lucyna Kaźmierczak-NORD ELEKTRONIK KAŹMIERCZAK S.C. z siedzibą w Słupsku przy ul. Mikołaja Reja 53,działa zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 ze zm.). Baza danych Sklepu została stworzona wyłącznie w celu umożliwienia Użytkownikom korzystania z usług Sklepu.

2. Administrator uprawniony jest do udostępnienia danych osobowych wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, zgodnie z postanowieniami Regulaminu i obowiązującymi przepisami prawa.

3. Administrator zobowiązuje się do bezpiecznego przechowywania danych.

4. Dane osobowe oraz informacje zawarte w formularzu zamówienia, w wiadomości e-mail, wykorzystywane będą przez Administratora do zawarcia, zmiany, rozwiązania umowy z Użytkownikiem oraz zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług w tym celu Administrator przetwarza następujące dane: login, e-mail i podwójne hasło oraz w przypadku kont firmowego Login, e-mail, adres siedziby, KRS, Regon, kod pocztowy, miasto, NIP (w celu wystawienia faktury VAT w przypadku dokonania zakupów przez przedsiębiorcę).

5. Użytkownik podaje swoje dane osobowe potrzebne do rejestracji dobrowolnie, w związku z tym, iż są konieczne dla dokonania rejestracji i zakupu w sklepie internetowym.

6. Użytkownik ma prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych osobowych w każdym czasie, jak również natychmiastowego ich usunięcia z bazy danych. W celu realizacji tych uprawnień Użytkownik może dokonać samodzielnie w każdej chwili po zalogowaniu się lub też może skontaktować się z firmą m.in. wysyłając:

Wiadomość za pomocą formularza kontaktowego dostępnego tutaj: Formularz kontaktowy

listownie: NORD ELEKTRONIK KAŹMIERCZAK S.C. , Słupsk76-200, ul. Mikołaja Reja 53 lub w jakiejkolwiek innej dogodnej dla Użytkownika formie.

7. W przypadku powzięcia przez Administratora wątpliwości, co do zgodności z prawdą bądź aktualności podanych przez Użytkownika danych rejestracyjnych, uzyskuje on uprawnienie do podjęcia następujących czynności:

- wezwania Użytkownika do niezwłocznego usunięcia nieprawdziwych danych bądź aktualizacji danych,

- natychmiastowego zablokowania wykonania usługi do czasu wyjaśnienia sprawy.

8. Administrator Sklepu zobowiązuje się do zastosowania środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych, w szczególności przez zabezpieczenie danych przed ich udostępnieniem przez osobom nieupoważnionym.

9. Informacja o przetwarzaniu adresu e-mail dla celów informacji handlowej.

Informacje handlowe będą przekazywane drogą elektroniczną (e-mail) wyłącznie w przypadku, gdy wyraziliście Państwo zgodę na otrzymywanie ich w takiej formie ,zapis do newslettera. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

10. Udostępnianie danych

W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Państwa dane do następujących podmiotów: firmy kurierskie, banki, operatorzy systemów płatności,kancelaria podatkowa. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum. W przypadku, gdy chcą Państwo cofnąć wyrażoną w tym zakresie zgodę, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres firma@nordelektronik.pl. Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.
Polityka plików cookies zawarta jest na stronie:

Polityka plików cookie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl